ÇAMLIYAYLA’DA DOĞA TEMİZLİĞİ

Çamlıyayla ‘da bir grup doğa sever gönüllü semizlik yaparak içme su havzalarını temizledi.

05:00:52 | 2019-10-09

TARSUS KAZAN BEN KEPÇE 

ÇAMLIYAYLA’DA DOĞA TEMİZLİĞİ

 

Çamlıyayla ‘da bir grup doğa sever gönüllü semizlik yaparak içme su havzalarını temizledi.

Tarsus’lu işadamı Kadri Tufan Kürklü, Çamlıyayla belediyesi ile birlikte Çamlıyayla’da bir doğa temizlik kampanyası gerçekleştirildi..

Bizde TARSUS KAZAN BEN KEPÇE ekibi olarak bu etkinliğe katıldık.

 

Tarsus Kürklü Petrol ile Çamlıyayla Belediyesi’nin müştereken düzenleyeceği sosyal sorumluluk projesi “Piknik Alanlarında, Çevre Temizlik Etkinliği”,   Çamlıyayla İlçesi Pamukluk ve Pınarlıbük mevkilerinde gerçekleştirildi.

Etkinliğe Çamlıyayla Belediye başkanı İsmail Tepebağlı, başkan yardımcısı  Çamlıyayla Belediyesinden Başkan Yardımcısı Mehmet Kıral, Büyükşehir ve Çamlıyayla Belediye Meclis Üyesi Osman Yasin, Kürklü Petrol Yönetim kurulu başkanı Tufan Kürklü, PUİS Mersin Şube başkanı  Nihat Kürklü , Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı  Ziya Körüklü ile çok sayıda vatandaş katılım gösterdiler

 

Çamlıyayla’da bizlere  Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı da eşlik etti.

Tepebağlı  “ Tarsus’tan ve Çamlıyayla ile Sebil’den gelerek Çamlıyayla'nın içme suyu havzaları ve doğal yaşam alanlarının temizlenmesi maksadı ile düzenlenen etkinliğe katılıp doğa temizliğine katkı sunduğunuz için herkese teşekkür ederim” dedi.

İki ayrı bölgede gün boyunca yapılan temizlik çalışmalarında  3 traktör kasası dolusu çöp ve katı atık toplandı. Çöp ve katı atıklar Belediye Temizlik işleri ekiplerinde  götürülerek kent çöplüğüne bırakıldı.

TARSUS KAZAN BEN KEPÇE ekibi ve ben Yakup Boncuk olarak bu etkinliği düzenleyen ve katılan herkese teşekkür ederim.

Tel. 0533. 3248800
ETİKET :  Çamlıyayla ‘da bir grup doğa sever gönüllü semizlik yaparak içme su havzalarını temizledi.

Tümü